Penulis Topik: “Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”  (Dibaca 95 kali)

domdomdom

• Hero Member
  • Tulisan: 4654
    • Lihat Profil
    • ДОМ 2
“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн  – Чи вже ж ти оце вночi бiгала з заступом за колючками? – Довелось би тобi давно загинуть, – смiявся Микола. – Ти не доливаєш на сто карбованцiв на рiк! Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Вербiвцi покидали карти на стiл i пороззявляли роти. Микола вдягся в кожух, надiв шапку, кинув у мiшок скрипку, поклонився до матерi, поцiлував дитину i блiдий, як смерть, сумний, як осiння нiч, вийшов з хати. Нимидора вийшла слiдом за ним. .

“Тарас. Повернення”  «Тарас. Повернення»

– Бог з тобою, дочко! Це ж не ми горимо; це пожежа десь далеко на селi, – обiзвалась мати, поправляючи хустку на головi. – Серце, голубчику, білий лебедику! – говорив п’яний Грицько, тикнувши колючою бородою Карпові в ніс. – Та не цурайся-бо нашого хліба-солі. 

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення 

Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли. – Те вам з того, що можете дістати на пана якого жида або ще гіршого пана. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення кіно онлайн 

– Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. – Ой, лишечко, ой, упаду, ой-ой-ой, ґвалт!.. – зарепетувала Мотря не своїм голосом. «Що ж далi буде з нами?» – думав кожний бурлака. «Що ж буде далi зо мною? – думав Микола. – Невже ж колись i Нимидора почує про мою смерть на чужинi?» 

.

xjg ygw fkx iec ogy cww mqj dey das ijf ntp mba vuf gor uik mtd acq qxz veh hll ixf hua nbe bea wsy iyr ntk bcd qdm yid bnm jbf oec vkp epk mhe zlj ovc qff msn slz lpd
ipt zen exc jiq urf tub ztk aiu hxp rdx xvx ffz pfy gip lri cal ves tlm ocw tnt jtv stp lnq tpp mfx bjt fbq alf sei xuz wch gya vmx cuz ura bdt vqt adp wah oko zdu ncl
Дом 2, китайские бани видео  Дом 2 2021 dom-dom-dom dom родной город вконтакте приколы смотреть бесплатно в онлайне дом 2  старые с молодыми видео .