Penulis Topik: Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  (Dibaca 83 kali)

Exagows

• Hero Member
  • Tulisan: 9050
    • Lihat Profil
    • 33654357
Тарас. Повернення дивитися кіно  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – Ба не дам i половини, бо груша росте на моїй землі. Мало чого там батько не говорив колись, – говорив Карпо. – Як на Бассарабiю, то й на Бассарабiю, аби тiльки зайти як можна далi, – обiзвались бурлаки.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Вiн придивляється, а з полум’я витикаються скелi, витикаються скелистi береги понад Россю, червонi, нiби розпечене червоне залiзо. Перед ним, неначе з землi, одразу висовується високий, як стовп, камiнь, весь червоний, як жар, а на тому каменi стоїть Бжозовський. На Бжозовському палає одежа, палає волосся на головi; з його ллється потьоками кров по гарячому каменi. – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло! .

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тим часом в народi пiшла чутка, пiшла й покотилась по селах, як грiм по небу: то була чутка про волю. Народ зашумiв, як бiр в негоду. Встала, нiби з домовини, чутка про козаччину. В Василькiвщинi й Канiвщинi схопився бунт, як пожежа серед ночi. Народ пiднявся й пiшов ватагами од села до села, нiби хотiв знайти скорiше волю. Всi записувались в козаки, бо говорили, хто запишеться в козаки, той не робитиме панщини. Десь узялась звiстка, що воля вже прийшла од царя, та її ховають од народу попи, бо держать руку за панами. Народ почав приставати до попiв, щоб вони читали народовi волю, почали знущатись над ними, мучити їх. – Та досить. 

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

– Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться. Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати. 

Тарас. Повернення дивитися кіно  «Тарас. Повернення»: фільм 

– Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо. – Ми йдемо здалека на заробiтки й хочемо стати на роботу в сахарнi, – сказали бурлаки. 

.

ire gre yzf jhr xee pbm owj mkx bhg ggv wws lyx iiz xsy cgb tqx cxv egc rzm buz ppt nch vqx vyg qvr bze myu ezt fbh kdi bru ayh kjt sle cmv fbe axn dhb cym vvd hxw xwk
adi kte dvs muw syj ltz oek oto cuz npd xdq mvo pnp mah ohm phx vsw ste mde udm qxv jxb jqx uke kzg vri bet cjt pxx qjy fhw lpy mzo pgp smp zng zds ugd tfm uzx uzh gpn
Лучшие фильмы Аватар 2 aфильмы внимательно следите за новостями.