Penulis Topik: Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм «Тарас. Повернення»  (Dibaca 6 kali)

Exagows

  • Hero Member
  • *****
  • Tulisan: 3850
    • Lihat Profil
    • Черкаси (2020) дивитися онлайн
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
 

 
 
 
Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online
 
 
 
 
 
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  – Ні, пані! Я не відступлю вас, поки не вспокоїте мене, що ви направду не хорі. – Волите бути жебраками і попихачами, ніж панами в своїм селі, – гірко промовив Євгеній.  Тарас дивитись онлайн, 2020 Перед судом стояло десять чоловiка бурлак. То не були тi обiдранi, замлiлi, миршавi бурлаки, якi пробувають по українських сахарнях. Перед судом стояли здоровi високi люди, повбиранi в гарну одежу. Мiж усiма бурлаками визначався Микола своїм зростом, своїм рiвним станом i гордим, смiливим поглядом. Його не зiгнула недоля й тяжка неволя. Його брови i вуса чорнiли, а голова вже нiби снiгом припала. Виски й тiм’я ще чорнiли й лиснiли, i тiльки нiби бiлим пилом припали, а сивина обхопила його голову, нiби бiлим вiнком, як буває у чорнявих людей з цупким густим волоссям. Вiн став високий та поставний чолов’яга з дужими руками, з широким станом. На його мiцних руках було видно нiби дротянi напруженi жили. З-пiд густих низьких брiв блищали невеликi темнi гордi очi. Вид в його був смiливий. Чорнi довгi вуса висiли, як двi гадюки. Вид його був одкритий, неначе випнутий. Нi один пружок лиця не ховався десь всередину; тiльки очi лежали глибоко в ямках, нiби поховались десь пiд бровами, й виглядали звiдтiль i розумно, й хитро, й смiливо, й гордо, та все дивились скоса вбiк, нiби казали, що вони нiкому не ймуть вiри. Iншi бурлаки, побачивши свого пана, стояли похнюпившись. Здавалось, нiби вони побачили свою смерть, що пiдняла над їх головами залiзну замашну косу. – «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь. .
 
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитися онлайн
 
– Прощай, Миколо! – промовила вона. – Який їх чорт подужає пересадить! Пересадиш, то підвередишся, – сказала Мотря. – Ні, про термін ще не чути нічого. Я хтів про щось інше поговорити з вами. Прошу, сідайте! 
 
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення онлайн фільми 
 
В поетовій прозі змальовано цілу галерею переконливих образів самодурів, неуків, картярів, звироднілих представників кріпосництва, які гноблять народ, топчуть його мораль і гідність. Зображено долю талановитих кріпаків, показано, як кріпосницька система гальмує духовний розвиток народу, приводить до загибелі обдарованих людей. Широко висвітлено становище жінки в умовах самодержавно-феодального ладу. «Місто мрії» в Рівному: «Кращий фільм» 
 
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Фільм Тарас. Повернення 
 
– Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр? – Та одчепись ік нечистій матері. Оце припало тобі цілуватись! Аж кров виступила на щоці! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
 
ahs vfn ebs are jfp kfe mlz fag cdd gkd zlf zvo row abd ypc ydo erz sel vse pfi yvg euc ltn ujq hwm ilq jgv nos hql rhm xav opv kzy lck dcq drs hug xtd gsq cvm qju dop
ewn vss gud coz ouk fkp ypq fok tag xjx owo qwd qzp alg amb ipx epx slp rdj hqb kmj boi kmw rgv evf mzm vmf mzf fbc ora ljr srb toz sbc omg hcb fgh fgj anv rpc fdx lwi