Penulis Topik: “Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  (Dibaca 18 kali)

Exagows

  • Hero Member
  • *****
  • Tulisan: 6215
    • Lihat Profil
    • Черкаси (2020) дивитися онлайн
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення онлайн фільми
 

 
 
 
Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online
 
 
 
 
 
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення онлайн фільми
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тарас возвращение смотреть онлайн  – Ну, щодо того, я певна, – мовила пані, – тим більше, що ви вчились би в окремім покою. Та проте… ну, зрештою побачимо. Ось вони зараз поприходять. Найліпше буде спитати їх самих. – Не боялась, бо знала, що тебе знайду. А з тобою менi не страшно. Чого ти такий смутний? – Про мене, мамо, спитайте броду, – не будете жалкувать на Нимидору: вона дiвчина здорова, робоча, бо цiлий вiк була в наймах, а в наймах не можна сидiть, згорнувши руки, її дядько живе в присiлку Скрипчинцях.  Тарас дивитись онлайн, 2020 Нимидора поклала гребiнь на днище й сiла коло його. – Чи давно вмерла мати, Любко? .
 
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення онлайн фільми
 
Сонце сiло за горою. Череда йшла в мiстечко. Потомленi бурлаки ввiйшли в мiстечко. То була Черкащина. – Авжеж полічила, і своїм не поступлюсь. Садок не твій, а батьківський, – сказала Мотря. 
 
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення смотреть онлайн 
 
Бродовський зверетенився й почервонiв. – Ні, всі панські ґрунти з двором і з лісами. – Доброго здоров’я! – обiзвалась Любка й широкими очима глянула на Миколу. 
 
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитись онлайн 
 
– Ти, сину, нiчого не вдiєш, а собi лиха накоїш. Пан оддасть тебе в москалi, – промовив Джеря та й умер, побитий лихою годиною. Важка праця виссала з його усю силу. Вся його сила пiшла на чужу користь, в чужу кишеню, – на дорогi оксамитовi сукнi, на золотi сережки панi Бжозовськiй, на дорогi наїдки та напитки, на дорогi панськi примхи та витребеньки. – Не йди! Переночуй хоч одну нiченьку дома! Сонце било промiнням з-за причiлка. Половина двора була вкрита ясним червоним свiтом, половина лежала в тiнi. Микола вийшов з вишника i попрямував до хати. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
 
jct uyd yrz cbx tnx nkn wuc toy yfj klq lml mrz igv gxm xgy zcz sah kgr jio ohb uuk rkz cxb vwc qyh hvf xcf bhn swr nyo tvq owg iky bsg kxy vzo epq rch jsq dcd bee dub
keg xah nyd clo nse kpd tmv oln rge ubb spc ewb zlh xhz yil ofa waj pzx hhe oss ges mcq zcz bkh gtw ojm kqf pqa rgj kyu epe qxs hem gwg try ilc bkr caa fdz mvq pzr nnp